Jesteś tutaj: Strona główna » O firmie

Kontakt

HYDROMEBEL Andrzej Pytlarz

ul. Bestwińska 19
43-330 Stara Wieś

O firmie

W dzisiejszych czasach rynek armatury unowocześnia się w szybkim tempie. Zatem niezbędnym partnerem konsumenta jest wyspecjalizowany serwisant, który sprosta nowinkom rynkowym zwłaszcza jeśli chodzi o wysokiej jakości sprzęt prestiżowych kompanii.

 

Dzięki wieloletniej współpracy z takimi producentami jak Grohe, czy Kludi nasza firma jest dobrze zaznajomiona z najwyższej jakości produktami. To pozwala konsumentowi mieć pewność, że serwisowane wyposażenie łazienek takie jak: baterie, spłuczki, kabiny natryskowe, wanny z hydromasażem, baterie kuchenne (oraz ich poszczególne części) znajdują się w rękach doświadczonego fachowca.Ponadto dobrze zaopatrzony magazyn ułatwia szybkie dotarcie do klienta z trudniej dostępnymi na rynku częściami wyposażenia łazienkowego (niektóre są dostępne w sprzedaży w zakładce "sklep" dla osób które samodzielnie chcą naprawić swoje wyposażenie)

 

Biały montaż

 

Kabina prysznicowa, wanna z hydromasażem a nawet umywalka wymaga fachowego montażu. Serwis Armatury dzięki kontaktom z innymi serwisantami i wymianą doświadczeń na różnego rodzaju szkoleniach jest dobrze zorientowana w najczęściej pojawiających się usterkach wynikających z niewłaściwej instalacji tych sprzętów. Pozwala to na uniknięcie powielenia tych samych błędów i na wykonanie montażu tak, aby umożliwić bezproblemowe korzystanie oraz ograniczyć w miarę możliwości jego awaryjność do minimum.

 

Ekspozycje sklepowe

 

Firma oferuje kompleksowe wykonanie oraz modernizację ekspozycji sklepowych. Wykazuje się przy tym dużą elastycznością i dopasowaniem do wymagań punktów handlowych.

 

Szybki kontakt:


HYDROMEBEL Andrzej Pytlarz

ul. Bestwińska 19

43-330 Stara Wieś

tel. 601 597 597

Realizacja: Lizard Media